Pióromani - konstruktywny portal pisarski
zygzak

Załóż pracownię
Regulamin
ikonka utworu

Komentarze do:
Dawnych wspomnień czar

14.05.2017
Widzę, że masz oryginalne poczucie humoru. W Twoim świecie można się zrelaksować, odpocząć. To bardzo przyjemne, zabawne obrazki z życia, okraszone odrobiną absurdu.

Znów zaczynasz z kopyta. Wartko prowadzisz fabułę, pozwalając skupić się na niej i tylko na niej.

Bohaterka jest sympatyczna i ciekawa. Nie opisujesz jej od stóp do głowy, bo nie ma to żadnego znaczenia dla opowiadania. Ważne, że potrafi mocno kopnąć w pralkę ;)

Nie chcę czepiać się tego, że Wikta rozwaliła pół sklepu ze sprzętem AGD i nikt jej nie powstrzymał. Nie przybiegła żadna ochrona. Mam nadzieję, chociaż nic o tym nie wspominasz, że zapłaciła za szkody. Przecież tam też ludzie ciężko pracują.

Zwrócę uwagę na to, że znów mam niedosyt. Kupiła tę pralkę - dawnych wspomnień czar - tytuł zestawiam z zakończeniem - i jestem w kropce. To o to tu chodziło? Tylko? Nie rozumiem. Pozostaje konsternacja.

Jeszcze raz powiem, że masz dobry styl. Zapewne nie piszesz od wczoraj. Jednak prosiłabym, abyś lepiej dopracowywał pomysły. Masz duży potencjał do wykorzystania.

Pozdrawiam.
Od: Pióroman Urbi
twarz żeńska
14.05.2017
Dzięki. Właściwie mógłbym powtórzyć to, co napisałem w odpowiedzi pod „Apokalipsą”. Miło, że doceniasz mój styl pisania. Chociaż słowo styl, to chyba zbyt dużo jak na te moje miniaturki. Wyrzucam je z siebie w ciągu kilkunastu minut…może to faktycznie jakiś rodzaj stylu? Pozdrawiam :)