Pióromani - konstruktywny portal pisarski
zygzak

Załóż pracownię
Regulamin

Obecnie w pracowni:
ikonka utworu

Komentarze do:
Poszukiwanie cz1.

20.07.2017
Witaj.

Bardzo ciekawie zaczynasz, niebanalnie wprowadzasz w świat po katastrofie, lecz za szybko przechodzisz do opisu, retrospekcji i wyłożenia wszystkiego na tacy. A przyjemniej byłoby zająć się oprawianiem zwierzyny, rozdzielaniem mięsa od skóry, pozbywaniu się wnętrzności, rozkrajania ścięgien, wyłamywania kości.

Wspomnienia napływające do bohatera podczas takiej czynności oscylują wokół teorii spiskowych. Naprawdę myśli o tym? Trudno mi pogodzić te dwa obrazki.

Sam opis oddzieliłeś, powiedzmy akapitem, nie zawsze da się go powielić wklejając, ale tak sądzę, natomiast zdanie - Piotr skończył oprawiać... jest jego częścią. Tu również wypada dodać akapit, ponieważ to inny temat.

Słuchaj na ty pieprzony chytry chłopie z Radomia - zabawne, uśmiechnęłam się.

Nie wiem, czy mądrze jest nokautować sprzedawcę w sklepie myśliwskim, bo zapewne już niewiele takich zostało. A interes kręcić się musi, by ludzie wiązali koniec z końcem. Komu sprzeda zdobycz, gdy pobije jedynego chętnego? Gdzie kupi naboje? Hmm.

Fragment krótki i nie obyło się bez usterek, lecz czytało się naprawdę dobrze. Potrafisz zaintrygować. Bohater ukazany w akcji, konkretny i bezkompromisowy.

Myślę, że masz potencjał, Twoje historie wciągają. Ćwicz, szlifuj warsztat, a z pewnością będzie coraz lepiej. Zachęcam również do udzielania się jako komentator, bo zdaje się, że do tej pory tego nie robiłeś. Można naprawdę wiele się nauczyć. Pozdrawiam.
bezawaryjny - razem.
- Nie strzelać! - krzyknął. - określenie wydania odgłosów gębowych piszemy w dialogach małą literą. Później jest podobnie.
za upolują - ? chyba zbędne to za
złapał za głowę... uderzył głową - powtórzenie.
Od: Pióroman Urbi
twarz żeńska
20.07.2017
Dziękuję za dostrzeżenie pozytywów wśród błędów. Polecam zapoznanie się z pozostałymi moimi opowiadaniami, które pisałem później niż to.
Od: Autor Wiktor
twarz męska
20.07.2017
Staram się rozdzielać swoją uwagę na rozmaitych autorów. Z pewnością jeszcze nieraz trafię do Ciebie. Przypominam, że nie jesteśmy tu jedynie dla siebie, także jeszcze raz namawiam do oceniania. Ps. Nie przepadam za polecaniem swoich utworów, ja też piszę przecież, i nie jest fair oczekiwać komentarzy, nie dając nic w zamian.
Od: Pióroman Urbi
twarz żeńska
24.07.2017
Gdy ocenię przydzielone konkursówki, z przyjemnością ocenię parę twoich utworów.
Od: Autor Wiktor
twarz męska