Pióromani - konstruktywny portal pisarski
zygzak

Załóż pracownię
Regulamin

Obecnie w pracowni:
ikonka utworu

Komentarze do:
,,,,

27.06.2017
Witaj,
ta część podoba mi się o wiele bardziej. Robi się naprawdę ciekawie i dużo zaczyna się dziać. Właściwie muszę przyznać, że prawie w ogóle nie zauważyłam w tym tekście istotniejszych wad. Przede wszystkim podobają mi się już Twoje opisy. Przestałaś skupiać się na nieistotnych i nudnych szczegółach, za to ciekawie opisujesz to, co naprawdę istotne. Twoje opisy zaciekawiły mnie i pozwoliły wyobrazić sobie to, o czym piszesz. Poza tym coraz bardziej lubię bohaterów tej historii. Moim ulubieńcem chyba mimo wszystko jest Ki. Niestety, całość jest jeszcze trochę dla mnie niejasna, nie do końca rozumiem wszystko, co się tu dzieje, ale pewnie w kolejnych rozdziałach coś się wyjaśni. Brawa za to, że ciekawie zaczynasz i kończysz każdy rozdział.

Pozdrawiam,
Jest lepiej, ale literówki i drobne błędy są nadal.
"grupy" zamiast "gruby" w ósmej linijce
w bierniku powinno być "tę", a nie "tą"
Od: Pióroman Stella Aga
twarz żeńska
28.06.2017
Hej Stella!
Dzięki za budujący komentarz !

Wrzuciłam to co jeszcze miałam w zanadrzu, jako przedurlopowy teaser ;)
Starałam się więcej rzeczy wyjaśnić, wiec powinno zrobić się bardziej przejrzyście.
Od: Autor Nives
twarz żeńska
26.06.2017
Hej.

Jestem u Ciebie stałym gościem i bardzo się z tego cieszę.

Ten fragment chyba czytało mi się najpłynniej. Choć może to być rezultat tego, że coraz mocniej wsiąkam w świat, który przedstawiasz.

Wielkim odświeżeniem jest tu scena miłosna, dzięki której bohaterowie są bardziej prawdziwi, żywi, emocjonalni. Mniej jest za to składników technologicznych, dla równowagi.

Napięcie nadal mocno wyczuwalne. Podoba mi się jak kończysz sceny - zarzucając haczyk do połknięcia. Skutecznie.

Mam drobny kłopot - najmocniej gubię się z imionami. Poważnie nie wiem kto to jest Okane i czy Ki to zdrobnienie, czy też inna postać. Nie potrafię wyobrazić sobie nadal bohaterów, wiem Viga ma 25 lat, zielone oczy i obcięła włosy. Tak młoda osoba ma 9 lat doświadczenia i jest za to poważanym pracownikiem. Przełknę, że zaczynała w wieku 16 lat, ale i tak... coś mi nie gra.

Cały rozdział kończysz w takim momencie, że aż mnie ściska, żeby dowiedzieć się, co dalej. No bardzo. To wielka sztuka. Brawo.

Czekam zatem. I dzięki za tak ciekawą lekturę.
Pozdrawiam ciepło.
zrób proszę coś z tymi zaimkami osobowymi, które ciągle popełniasz z dużej litery.
Od: Pióroman Urbi
twarz żeńska
26.06.2017
Dzięki Urbi!
Planowałam niektóre rzeczy wyjaśniać później, ale może masz racje, że niepotrzebnie kryję. Staną się chyba zbyt zagmatwane zanim coś wyjaśnię ... To cenna uwaga!

Ki i Okane -to dwie różne postacie. Popracuję bardziej nad charakterystycznymi punktami.

Dzięki jeszcze raz, pisze dalej ;)
Od: Autor Nives
twarz żeńska