Pióromani - konstruktywny portal pisarski
zygzak

Załóż pracownię
Regulamin
ikonka utworu

Komentarze do:
Już nigdy nie będę pisać opowiadań w internecie.

08.07.2017
Witaj.

Właściwie nie wiem, co chciałaś uzyskać wstawiając ten fragment. Nie jest to ani rozdział powieści, ani zamknięta całość opowiadania. Jest wstępem, alternatywną historią, ale nie wiadomo, do czego miało to prowadzić.

Starasz się pokazać jakąś sytuację, lecz niestety już sama forma zapisu irytuje - mnóstwo literówek, niewiarygodne dialogi, zaimki pisane wielką literą, brakujące wyrazy.

Nie widać też rozpaczy Vadera po tym, jak umarła Padme. A przecież mówił do niej - ukochana. Jak to pogodzić? Piszesz tylko, że rozmyślał nad poradzeniem sobie jako ojciec i potężny Lord.

Przykro mi, ale zupełnie mnie nie przekonałaś, a wiem, że stać Cię na więcej. Pamiętam, że miałam już okazję czytać Twoje prace, bardziej oryginalne i przemyślane.

Mam nadzieję, że nie podcięłam Ci skrzydeł. Każdy z nas ma lepsze i gorsze teksty, musimy pracować nad swoim warsztatem. Zachęcam Cię do tego, jak również do oceniania prac innych użytkowników. Dzięki temu naprawdę można się wiele nauczyć.

Pozdrawiam serdecznie.
trzymając ja rękę ukochanego - jest kilka takich zdań, w których jest czegoś za dużo, bądź brakuje jakiegoś słowa. Może poprawiałaś na szybko.
Od: Pióroman Urbi
twarz żeńska
08.07.2017
Dzięki :) Właśnie tak myślałam, że czegoś brakuje, ale nie wiem czego, a błędy oczywiście poprawię.
Od: Autor DarkPrincess
twarz żeńska