Pióromani - konstruktywny portal pisarski
zygzak

Załóż pracownię
Regulamin
ikonka komentarza

Dziewczyna

Autor: White Love twarz żeńska

grafika opisu

rozwiń
W jednej z pobliskich restauracji, pracowała kelnerka. Była to piękna i wesoła dziewczyna, za którą uganiało się wielu młodych mężczyzn, jednak szybko o niej zapominali. Jednakże dwóch z nich nie przestawiało o niej myśleć.
Michał był jednym z nich. Zobaczył ją wczoraj wieczorem w restauracji. Wydawała mu się jakimś aniołem lub jakąś nadludzką istotą. To zauroczenie trzymało go bardzo długo dopóki nie przyszedł do domu i nie spojrzał w lustro. Jego zdaniem, zobaczył brzydkiego, nudnego i biednego mężczyznę, który nie miał szans u takiej kobiety. '' Przecież ona nawet na mnie nie spojrzy'' - pomyślał. Wydawałoby się, że pogodził się z tą smutną myślą, ale przed nikim i nigdy by się nie przyznał, że każdego wieczoru przychodził do tej restauracji aby móc chociaż na nią spojrzeć. Innym mężczyzną, któremu zawróciła w głowie ta kelnerka był Andrzej. Andrzej był poważnym, honorowym i sarkastycznym człowiekiem. Był ciągle niezadowolony ze swojego życia. Jednak po wczorajszym wieczorze w restauracji jego zachowanie zmieniło się. Stał się uśmiechnięty i wesoły. Chciał tez jak najszybciej dowiedzieć

1
się, kim jest ta kobieta, która tak bardzo go zauroczyła.
Michał i Andrzej stracili głowę dla tej pięknej kobiety. Ta kobieta sprawiła, że serca tych mężczyzn zabiły szybciej. Dokonała też tego, że ich życie i myślenie całkowicie się zmieniło.

2
Wyrazy: Znaki: