Pióromani - konstruktywny portal pisarski
zygzak

Załóż pracownię
Regulamin

Dzisiaj gości: 114
Dzisiaj w pracowni: 2
Obecnie w pracowni:
ikonka komentarza

Pusta butelka winaikonka kopiowania

Autor: L Beltza twarz żeńska

grafika opisu

rozwiń
Szum morza docierał do uszu braci. Wiatr niszczył wcześniej ułożoną fryzurę Kutrio, młodszego brata Grawlo. Posiadał on ciemne włosy kolorem przypominające wzburzone wody podczas sztormu. Natomiast w jego zielonych oczach świeciły iskierki radości. Twarz chłopaka została ozdobiona pięknym uśmiechem.
– Grawlo, mój drogi bracie co się stanie, gdy poważniejsze zadania będziemy dostawać? – Drugi syn Wielkiego Vasburga Fsurole' a szepnął pytanie skierowane do przyszłego Władcy Siedmiu Mórz i Ośmiu Krain. Ten podrapał się po głowie, a oczy czerwone jak krew skierował w stronę Gróblinskich wzgórz. Długie włosy koloru skarbu wszystkich krain spięte zostały w kucyk, który opadał na ramiona młodego panicza.
– Nie wiem, Kutrio. – Zmarszczył brwi.– Jednak jesteśmy braćmi, prawdą? – Uśmiech pojawił się na wcześniej zachmurzone minie księcia. Objął ramieniem kolegę lekko popychając go w kałużę błota. Ciemnowłosy wpadł prosto w nią brudząc skórzany płaszcz z Gtorifos. Śmiejąc się oparł o najbliższe drzewo Inelagio. Z między palców wypływało błoto. Niegdyś piękne zielone wzgórze zamieniło się w miejsce

1
bitwy błotnej dwóch książąt.

2
Wyrazy: Znaki: