Pióromani - konstruktywny portal pisarski
zygzak

Załóż pracownię
Regulamin

Dzisiaj gości: 86
Dzisiaj w pracowni: 0
Obecnie w pracowni:
ikonka komentarza

Zagubiona ikonka kopiowania

Autor: Esther twarz żeńska

grafika opisu

rozwiń
Pełna szczęścia Endy rozkoszuję się dniem spędzonym z ukochanym. Pierwszy raz od niedawna jest tak bardzo szczęśliwa, lecz ta wspaniała chwila jak każde z życia Endy nie trwała wiecznie.
-Pamiętam naszą pierwszą kłótnie, później kolejną i znowu kolejnalą, aż ostatecznie zostawił mnie samą... Byłam zrozpaczona, nie potrafiłam się odnaleźć. Na zewnątrz udawałam że wszystko jest dobrze, że się nie przejmuję tym wszystkim lecz w środku rozpadałam się na kawałki... Szukałam szczęścia w ramionach kolejnych mężczyzn, chciałam znaleźć tego jedynego.
W grudniowe popołudnie, Endy otrzymała wiadomość od chłopaka, w którym była zakochana od gimnazjum, miała motylki w brzuchu.
-Nie potrafię zapomnieć tej miłości, była zupełnie inna niż poprzednia. Różniliśmy się od siebie, on był typem niegrzecznego chłopaka, zażywał narkotyki.... Pomimo nałogów zakochałam się w nim do szaleństwa, potrafiłam zrobić dla niego wszystko. Z każdym dniem czekałam z niecierpliwością na jego wiadomość, lecz on ciągle urywał kontakt, wracał i znowu urywał... Byłam zla, lecz nie potrafilam się mu oprzeć i ciągle wybaczałam

1
wszystko. Pamiętam nasze pierwsze spotkanie byłam tak bardzo szczęśliwa. Po kilku miesiącach zapytał mnie czy zostanę jego dziewczyna, byłam w szoku, nie spodziewałam się tego. Oczywiście jak możecie zgadnąć zgodziłam się na związek. Lecz czy to była dobra decyzja?
Jak potoczą się losy Endy? Czy miłość odbierze jej życie?

2
Wyrazy: Znaki: