Pióromani - konstruktywny portal pisarski
zygzak

Załóż pracownię
Regulamin

Dzisiaj gości: 71
Dzisiaj w pracowni: 0
Obecnie w pracowni:
ikonka utworu

Komentarze do:
Jesteś tylko moja

04.11.2021
Początek tekstu " jesteś tylko moja" zapowiada się obiecująco, i choć nie ma już w pierwszych linijkach wartkiej akcji, dynamicznych zwrotów wydarzeń, to jest konsekwentne przejście do tematu głównego. Moim zdaniem, tak ja to odczytuje, interpretuje, jest to opowieść o nieszczęśliwej kobiecie, która przeżywa kryzys. Być może jest to nawet opis jej własnych myśli.Dzisiejsze czasy są dowodem na autentyczność tej historii, w którą zlewają się inne, mówiące o braku poczucia sensu, przynależności, znudzeniu, depresji, apatii. W ciekawy i oryginalny sposób autorka odpowiada na stereotypowe myślenie kobiet, wizją męskiej rzeczywistości. Czytelnik, czyli w tym momencie ja, mam wrażenie, iż również mężczyżni przechodzą przez trudne momenty w swoim życiu. A może to coś więcej? może to monolog szaleńca,? który w swoim obłędzie, nie może tych pędzących, niczym galopujące konie myśli zatrzymać.
Od: Pióroman Małgorzata
twarz żeńska
04.11.2021
Cieszę się, że teks się spodobał, pierwszy raz pisałam coś z perspektywy pierwszej osoby. Chciałam, aby wszystko szło płynnie i nie było jakiś przestoi w akcji, do tego o wiele bardziej skupiłam się na samych opisach otoczenia, to co osoba widziała, a jego emocjach, tym jak bardzo czuje się zdenerwowany, że kobieta której pragnie, znalazła pocieszenie w innym mężczyźnie.
Od: Autor brudnyametyst
twarz żeńska
04.11.2021
Zachęcam Cię, jeszcze widzę, że jest czas. Weź udział w konkursie, pod spodem masz w panelu" moje utwory" takie zdanie: umieść mój tekst jako pracę konkursową, jakoś tak podobnie. :) Powodzenia. Dla mnie jest ważne to, że udało mi się odczytać przesłanie Twoich słów, to też jest dobre ćwiczenie :)
Od: Pióroman Małgorzata
twarz żeńska
04.11.2021
Zgłosiłam inny tekst, mam nadzieję, że również przypadnie czytelnikom do gustu :)
Od: Autor brudnyametyst
twarz żeńska
04.11.2021
spróbuję go odnaleźć i również przeczytam ;)
Od: Pióroman Małgorzata
twarz żeńska